till kassan

varor i varukorgen

0 :-

Varukorgen

Du har inga varor i din varukorg.


Motorcyklar & mc-utrustning i välfylld butik.

AVA MC har 40 år i branschen och är auktoriserade återförsäljare av

Ducati  Suzuki   Husqvarna MotorcyclesKymco Kawasaki

När du köper motorcykel och fordon från oss gör du en trygg affär. Vår butik i Stockhom har ett brett utbud av nya och begagnade motorcyklar och vattenskotrar. Vi har alltid mellan 150-250 fordon i butiken; finns de på hemsidan så finns de i utställningen.

Mc-försäljningen:
Telefon: 08-556 369 00 | E-post: kontakt@avamc.se

Säljare Mc Anders Säljare Mc Björn Säljare Mc Mathias
Anders
Telefon: 08-556 369 08
anders@avamc.se
Björn
Telefon: 08-556 369 07
bjorn@avamc.se
Mathias
Telefon: 08-556 369 06
landefjord.mathias@avamc.se
Säljare Mc Jan Säljare Mc Ingela Gunnar
Jan
Telefon: 08-556 369 02
jan@avamc.se
Ingela
Telefon: 08-556 369 09
ingela@avamc.se
Gunnar
Telefon: 08-556 369 01
gunnar@avamc.se
Uffe
Uffe Rekond, tvätt och leverans.

Tillbehör och reservdelar:
Telefon: 08-556 369 12 | E-post: reservdelar@avamc.se
Telefon: 08-556 369 10 | E-post: klader@avamc.se

Jonas Butik
Jonas Butikschef
jonas@avamc.se

David Maria Sune- tillbehör
David Kläder
david@avamc.se
Maria Kläder
maria@avamc.se
Sune Reservdelar
sune@avamc.se

 

Lasse
Lars Inleverans
lars@avamc.se

Butiken - och webshopen - är välfylld med utrustning, kläder och tillbehör. Köp direkt på nätet eller kom in och prova grejerna i butiken. AVA MC har något för alla - damer, herrar, juniorer. Vi har ett stort utbud av utvalda produkter från kända tillverkare av skor, kläder och hjälmar för terrängförare, sporthojsåkare, glidare, pendlare och äventyrare. Vi är bra på utrustning för sport och racing.

Vår verkstad sätter dig snabbt på gatan igen.

Vår moderna och välutrustade verkstad är auktoriserat serviceställe för bland annat de märken som är listade ovan och är även auktoriserat service center för Öhlins. Vi kan hjälpa dig med det mesta från service eller reparation till optimering i bromsbänk och lackning.  Om olyckan är framme kan du vända dig till vårt kunniga gäng med alla typer av försäkringsärenden. Under vinterhalvåret försöker vi hjälpa alla som knackar på dörren men under högsäsong måste vi prioritera våra egna märken och BMW.

Telefon: 08 556 369 015 | E-post: service@avamc.se

          

                            

 

Varmt välkommen till Ava MC!

Kontakta oss

  • Adress: Vårby Allé 53, 143 30
  • Växeltelefon: 08-556 369 00
  • E-post: kontakt@avamc.se

 

Fordonsförsäljningen

Administration & Ekonomi

Verkstad

 

Reservdelar och tillbehör

 

Kläder och tillbehör

 

Använd gärna kontaktformuläret nedan så återkommer vi till dig så fort som möjligt.