Vi på AVA MC har 45 år i branschen och är auktoriserad återförsäljare av

Vi på AVA MC

Vi är ett fullserviceföretag inom Motorcyklar med verkstad vilket säkerställer ett bekymmersfritt ägande. Här hittar du våra trevliga säljare, duktiga mekaniker och kunniga produktspecialister! 

Gunnar
Ägare
Telefon: 08-556 369 01
gunnar@avamc.se

Monica
Administration
Telefon: 08-556 369 04
monica@avamc.se

Toni
Säljare
Telefon: 08-556 369 06
toni@avamc.se

Björn
Säljare
Telefon: 08-556 69 07
bjorn@avamc.se

Nenad
Kundmottagare
Telefon: 08-556 369 03
nenad@avamc.se

Stojan
Mekaniker
stojan@avamc.se

Gerardo
Servicetekniker
gerardo@avamc.se


Mathias
Servicetekniker
mathias@avamc.se

Våra lokaler hittar du på Mörtnäs Hagväg 13 i Mölnviks köpcentrum
I en ljus och luftig lokal omgiven av vacker natur och fina vägar som gör besöket ännu bättre!
Provkör någon av våra demohojar på en av alla fina vägar eller kom förbi på turen när du vill kolla på ny utrustning!

Håll ett öga på vår Facebooksida https://www.facebook.com/avamc.se/ eller följ oss på instagram https://www.instagram.com/avamc_sthlm/ så du får ta del av nyheter och våra erbjudanden!

Eller anmäl dig till vårat nyhetsbrev!

Varmt välkommen till Ava MC!